Профнастил - досить популярний матеріал в будівництві та ремонті. Його затребуваність полягає в тому, що ним можна облаштувати практично весь будинок - від паркану і різних огорож до даху.
Сьогодні ми поговоримо про огорожі з профільованого листа. Профнастил BudMonster за низькою ціною можна купити в нашому інтернет-магазині.

Переваги паркану з профнастилу

Завдяки простоті елементів та їх довговічності, такі паркани відрізняються надійністю і вважаються досить таки економними.
На відміну від класичного дерев'яного паркану з істотними зазорами, ви дійсно відчуваєте себе безпечно і захищено у власному дворі - випадковий перехожий не буде розглядати вашу сім'ю як в театрі, та й перелізти його не так легко, що захистить вас від нічних походеньок нетверезих сусідів або подорожніх, які проходять повз.

Який профнастил краще обрати для забору

Для людини, яка не особливо розуміється на тонкощах різновидів профільованих листів, вони виглядають приблизно однаково і суттєвої різниці в них немає. Є одне велике "але" - у профнастилу все ж є різне цільове призначення. Цей матеріал стандартно виготовляється в трьох різних варіантах - для використання в покрівельних конструкціях і перекриттях між поверхами; для обшивки стін, спорудження парканів і різних огорож; універсальний тип.
Для того, щоб зробити надійний і недорогий паркан - найкраще обирати профнастил "С" (для стін). Тут ми бачимо ідеальне співвідношення ціни і потрібних характеристик. Також можна використовувати універсальний (виробники зазвичай маркують його як "НС"), але він в рази дорожче.
Купити профнастил високої якості фірми BudMonster можна в нашому інтернет-магазині.