0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Тачки та комплектуючі

Будівельні і садові тачки, візки від виробника

Торгова марка BudMonster надає можливість клієнтам роздрібу купувати товари безпосередньо від виробника, минаючи посередників. На сайті можна вибрати і купити тачку господарську, будівельну, візок-кравчучку, а також запчастини до них (колеса, кріплення, кузови і т.д.). Купуйте все необхідне в роздріб, дізнавайтеся про умови опту за телефоном, що вказаний вгорі сторінки.

Тачки для господарських робіт і будівництва

В асортименті - великий вибір тачок, що відрізняються між собою призначенням, параметрами вантажопідйомності, об'ємом, розміром, типом коліс і т.д.. У продажу тачки:

  • Будівельні. Можуть бути на 1 і 2 класах (перші - маневрені, другі - більш стійкі і зручні в переміщенні). За допомогою них перевозять вантаж максимальною вагою від 160 до 300 кг. Діапазон V становить 75 - 130 л. Ціна таких тачок вище за інших, оскільки вони вважаються найнадійнішими. Використовують їх на будівництвах для перевезення твердих, рідких і сипучих будматеріалів.
  • Садові. 1- та 2-колісні тачки, середнім об'ємом 70 л. Витримують вантаж найбільшою тяжкості 120 - 180 кг. Застосовуються для вивезення сміття, збору врожаю, перевезення добрив і т.д..

Дизайн тачок Будмонстр відрізняється вдалою комбінацією функціональності та стилю. Є яскраві моделі жовтого і чорного кольору з написом "BudMonster" на зовнішній бічній стінці. Вони виглядають привабливо і професійно. Для тих, кому байуже до зовнішнього вигляду, є оцинковані. Вони виглядають простіше, але не поступаються надійністю.

Комплектуючі та візки

Для зручності вибору комплектуючих під конкретну модель тачки, в фільтрах є спеціальний критерій підбору по артикулу. Це полегшить вам пошук. У продажу - великий вибір литих і пневматичних коліс:

  • діаметром 10 - 16 дюймів;
  • шириною покришки 7,6 - 10,2 см;
  • діаметром диска 10,2 - 20,3 см;
  • граничним навантаженням 100 - 200 кг.

Що стосується ручних візків, така вантажна платформа, найчастіше використовується для перевезення вантажу на ринку і в сільському господарстві. До неї зручно прив'язувати коробки, мішки, сумки і т.д .. Не дивлячись на компактність, виріб дозволяє перевозити вантажі чималої ваги. Кравчучку можна також використовувати в побутових цілях. Вона виручить при поїздках або переїзді, коли валіз з колесами виявиться недостатньо.

Купити продукцію BudMonster зі складу

Замовте товари, що сподобалися через сайт за ціною виробника в роздріб або оптом. Заберіть покупки зі складу в Києві і Вишневому самовивозом. Отримайте замовлення за вказаною адресою в Києві, Борисполі, Бучі, Боярці, Броварів, Ірпені, Вишгорде і т.д .. Доставка кур'єрськими службами діє по всій Україні.

Вгору