0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Абразивні матеріали

Абразивна сітка, диск: купити розхідний матеріал за низькою ціною

На офіційному сайті т.м. BudMonster купити розхідні матеріали для болгарки від виробника і інші товари можна в роздріб. У продажу абразивні вироби для роботи з різними матеріалами. Перегляньте позиції в каталозі, виберіть та замовте все, що вам потрібно, за вигідною вартостю - без переплат. Про порядок оптових покупок дізнайтеся у менеджерів.

Абразивні матеріали зі складу

У продажу фірмова продукція BudMonster і Reezak. Ви можете підібрати потрібні матеріали по типу виробів та їх визначальним особливостям. У каталозі представлені:

  • Сітки абразивні. Застосовуються для згладжування нерівностей по сухій штукатурці. Використовуються в парі з пластикової теркою (оснащеної фіксаторами). Від її зернистості буде залежати якість обробленої поверхні: для первісної обробки - до Р100, підготовки під шпалери - Р120 - Р180, шліфування під фарбування - Р220 - Р320.
  • Диски відрізні. Є розхідними матеріалами для УШМ - болгарки. Підбираються, відповідно до зовнішнього і внутрішнього діаметру під конкретний інструмент. З їх допомогою ріжуть камінь або метал.
  • Диски пелюсткові. Призначені для шліфувальних робіт, в тому числі - очищенню металу від корозії. Чим вищим є показник зернистості, тим більше гладкою буде поверхня.
  • Диски зачисні. За призначенням схожі з попереднім видом, але спеціалізуються на грубому очищенні металу.

Замовляйте будматеріали, інструменти та витратні матеріали за вигідною роздрібною ціною, безпосередньо від виробника. Забирайте покупки (одиничні і оптові) зі складу в Києві і Вишневому. Якщо вам не підходить цей варіант, ми готові запропонувати інші способи доставки. В віддалені міста України - кур'єрською службою на вибір клієнта. По Києву і передмістю (Бровари, Боярка, Ірпінь, Буча, Вишгород, Бориспіль і т.д.) - адресна доставка.

Вгору