У сучасному світі чоловік вже, напевно, не повинен вміти забивати цвяхи. Таким типом кріплення практично ніхто не користується. Істинний "майстер на всі руки" повинен з легкістю просвердлити дірку в стіні і вкрутити туди саморіз. Новачки в будівельній справі часто не бачать між ними різниці - головне, щоб розмір підійшов і штир не вилазив з іншого боку.
У BudMonster представлений широкий вибір кріпильної продукції, в тому числі саморізи для різних видів поверхонь.

Які бувають саморізи

Типів класифікації саморізів може бути дуже багато, але головне, що потрібно знати, - саморізи виробляють двох видів: по металу і по дереву. Їх головна відмінність полягає в частоті різьблення - для металу вона частіша, ніж для дерева.

Які саморізи використовують для гіпсокартону

В ідеалі для гіпсокартону купують особливий тип саморізів з двозаходним різьбленням, але більшість людей, які займаються ремонтом самостійно, обирають саморізи по металу, якщо необхідно прикріпити гіпсокартон до металопрофілю, ну і по дереву, якщо кріплять до дерев'яного фасаду.
Є ще особливий тип саморіза - покрівельний, але він, як зрозумілр за назвою, використовується не так активно і тільки для покрівлі

З чого обирати саморізи

Саморізи одного типу і розміру зазвичай відрізняються за кольором, а він позначає антикорозійне покриття. Два основних типи - фосфатне і оцинковане. Сам же саморіз зазвичай виготовляють зі сталі.
Купити саморізи високої якості фірми BudMonster можна в нашому інтернет-магазині.